Vernostný bodový systém

Ako funguje bodový systém na stránke kavovakapsula.sk?
Systém je založený na predchádzajúcich nákupoch a dáva body našim registrovaným zákazníkom podľa sumy nákupu. Takto získané body znižujú konečnú sumu ďaľšej objednávky.
Je dôležité, že pripisovať body vieme iba pre registrovaných zákazníkov!
Za každých 100 eur zákazník získa 2 body, tj. Po nákupe za 100 eur budú na konte pripísané 2 eurá po vybavení objednávky. Nákupy, ktoré boli doručené a zaplatené, sa považujú za vybavené.
1 vernostný bod zodpovedá 1 euru, tj. Ak si niekto chce kúpiť produkt za 10 eur a získal 2 body z predchádzajúceho nákupu, produkt bude stáť iba 8 eur, namiesto 10. Obdobie platnosti bodov na konte je 1 rok, po 1 roku platnosť bodov končí.
Body je možné spravovať ľubovoľne, dajú sa použiť na nákup ľubovoľného produktu v rámci nášho eshopu.
Ako zistím, koľko mám bodov?
Všetkým registrovaným zákazníkom sa po nákupe automaticky pridelí vernostný bod po vybavení objednávky. Priradené body je možné pozrieť v užívateľskom účte kliknutím na vernostné body. Za zrušené objednávky sa nezískajú vernostné body.
Extra vernostné body
Z času na čas chceme našich verných zákazníkov, kupujúcich určité skupiny výrobkov odmeniť, a preto k týmto skupinám výrobkov pridávame ďalšie vernostné body. O extra vernostných bodoch a aktuálnej špeciálnej skupine produktov sa môžeš dozvedieť na našej stránke na Facebooku a na hlavnej stránke nášho webového obchodu.