Kapsule kompatibilné s
Dolce Gusto

História kávy siaha ďaleko do minulosti. V Európe sa preslávila v 16. storočí. Samotný proces spracovania je zdĺhavý a časovo náročný, ale vôňa a chuť kvalitnej kávy všetko vynahradí. Na stránke kavovakapsula.sk ponúkame takúto vysokokvalitnú kávu v kapsuliach so špeciálnou chuťou a arómou, za veľmi priaznivú cenu. Naším prvoradým cieľom je poskytnúť skvelý zážitok z kávy. Náš sortiment je široký, od kávových odrôd Arabica a Robusta, až po kávy so špeciálnymi príchuťami, v kofeínovej aj bezkofeínovej verzii.

V kategórii kávových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Dolce Gusto, sú druhy kávy dostupné v baleniach po 16 kusov. V e-shope kavovakapsula.sk je možné nájsť všetko od úplne klasickej, jednoduchej verzie až po špeciálne príchute: Rôzne silné varianty Caffé Classico, Arabica, Intenso, aj bezkofeínové verzie. Pre milovníkov sladkostí môže byť skvelým riešením nákup kapsúl Creme Brulee, Cioccolata, teda horkej čokolády a kapsuly Mocaccino. Pre tých, ktorí majú radi slabšie kávy sú najlepšou voľbou kapsuly Caffe Latte, Cappuccino alebo Cortado. 

Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA.
Piknik Csemege Kft. je nezávislým distribútorom, ktorý nie je priamo ani nepriamo prepojený so Société des Produits Nestlé SA.
Nestlé alebo Nespresso nepodporuje ani nie je žiadnym spôsobom spojený s distribútorom produktov zobrazených na webovej stránke.

Ďalej