Kávová kapsula Guatemala kompatibilná s Nespresso 10 ks

Kávová kapsula Guatemala kompatibilná s Nespresso 10 ks

Kávová kapsula Guatemala kompatibilná s Nespresso 10 ks

2,29
Jednotková cena: 0,23 €/ks
Porovnávanie
K obľúbeným položkám

Káva Guatemala 100% Arabica v kapsule je vhodná pre kávovary Nespresso. Espresso Guatemala je najslávnejšia káva v Strednej Amerike. Pestuje sa v úrodnom údolí starobylého hlavného mesta, obklopeného množstvom vysokých sopiek. Je dlho známe, že je jednou z najkomplexnejších a najdynamickejšie štruktúrovaných odrôd, pochádzajúcich z bohatých aromatických druhov, ktoré kombinujú sladkosť, telo a kyslosť s intenzívnymi príchuťami. Staré rastliny odrody „typica“, ktoré môžu byť vysoké až 5 metrov, sú rastliny pestované v tradičnom koloniálnom štýle. Výber z najslávnejších a najpozoruhodnejších skutočných pochúťok.

Káva s intenzitou 6/13.


 

Dodacia doba
2-3 pracovné dni
Bonusové body: 0,05 €
Odporúčam
Tlačiť
Otázka o výrobku
Detaily

Zloženie: Mletá pražená kávová zmes v jednodávkových kávových kapsulách v ochrannej atmosfére. Skladujte na chladnom a suchom mieste. 


Kavovakapsula.sk – kvalita za prijateľnú cenu

Naším cieľom je poskytovať zákazníkom prémiovú kvalitu bez toho, aby museli siahať hlboko do vrecka. V našej ponuke sú rôzne druhy kávy v zrnkovej forme, alebo kávové kapsuly pre kávovary Nespresso, Dolce Gusto TchiboPre milovníkov ochutenej kávy chceme poskytnúť radosť s doplnkami do kávy.

Údajov
Hmotnosť
55 g/ks