Kapsule kompatibilné s
Nespresso

Talianská káva v kapsuliach kompatibilných s Nespresso!

dále
 

História kávy siaha ďaleko do minulosti. V Európe sa preslávila v 16. storočí. Samotný proces spracovania je zdĺhavý a časovo náročný, ale vôňa a chuť kvalitnej kávy všetko vynahradí. Na stránke kavovakapsula.sk ponúkame takúto vysokokvalitnú kávu v kapsuliach so špeciálnou chuťou a arómou, za veľmi priaznivú cenu. Naším prvoradým cieľom je poskytnúť skvelý zážitok z kávy. Náš sortiment je široký, od kávových odrôd Arabica a Robusta, až po kávy so špeciálnymi príchuťami, v kofeínovej aj bezkofeínovej verzii.

V e-shope kavovakapsula.sk je možné nájsť všetko od úplne klasickej, jednoduchej kávy až po špeciálne príchute: Rôzne silné varianty Caffé Classico, Arabica, Intenso, aj bezkofeínové verzie. Brazile Santos, Colombia Supremo, Guatemala a Nicaragua sú kávy pre milovníkov neobvyklej, ale napriek tomu výraznej chuti. Pre milovníkov sladkostí môže byť skvelým riešením nákup kapsúl Creme Brulee alebo Mocaccino. Ako novinka boli predstavené aj čajové kapsule kompatibilné s Nespressom, ktoré sú najlepším nápojom v chladnom počasí. Sú dostupné v príchutiach lesného ovocia, zeleného citrónu a zázvoru.

Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA.
Piknik Csemege Kft. je nezávislým distribútorom, ktorý nie je priamo ani nepriamo prepojený so Société des Produits Nestlé SA.
Nestlé alebo Nespresso nepodporuje ani nie je žiadnym spôsobom spojený s distribútorom produktov zobrazených na webovej stránke.

dále